اعوذ باالله من الشيطن الرجيم        بسم الله الرحمن الرحيم        الحمد لله  رب العالمين .        الرحمن الرحيم .       ملك  يوم الدين .        اياك نعبد و اياك نستعين .        اهدناالصراط المستقيم .       صراط الذين  انعمت عليهم '    غيرالمغضوب عليهم  ولاالضالين
Ieškau Allah prieglobsčio nuo prakeikto šėtono. Vardan Allah, Gailestingojo, Maloningojo. Visa šlove Allah'ui, Visatos Viešpačiui. Gailestingiausiajam, Maloningiausiajam. Teismo Dienos Valdovui. Išties, Tave viena mes garbiname, iš Tavęs mes prašome pagalbos. Išvesk mus į tiesų kelią. Į kelią tų, kuriuos apdovanojai gėrybėmis, o ne tų, kurie nusipelnė Tavo nepasitenkinimo ar paklydo.
 
 
     
 
 

Versija spausdinimui  

SURA AL-BAIJINA (ĮRODYMAS)

 

 

Vardan Allah, Gailestingojo, Maloningojo.

 

 1. Nei Šv.Rašto žmonės, nei stabmeldžiai neketino palikti to, kuo jie tikėjo tol, kol jiems nebuvo siųstas aiškus ženklas (įrodymas) -

 2. Allah pranašas, skaitantis švariausius (tyriausius) lapus,

 3. kuriuose surašyti teisingi Allah įsakymai.

 4. Ir jie (Šv.Rašto žmonės) nesiskyrė savo tikėjime tol, kol nebuvo jiems siųstas aiškus ženklas.

 5. Jiems buvo liepta niekas kita, kaip tik garbinti Allah, ir garbinti tik Jį vieną, atlikti kasdienes maldas (Salat) ir duoti išmaldą (Zakat). Ir tai yra teisingiausias tikėjimas.

 6. Juk iš tiesų, tie, kas netiki (ar jie bebūtų Šv.Rašto žmonės, ar stabmeldžiai) atsidurs pragaro liepsnose ir liks ten amžinai. Jie yra blogiausi iš visko, kas buvo sukurta.

 7. O tie, kurie tiki ir daro gerus darbus yra geriausi iš visko, kas buvo sukurta.

 8. Atlygis jiems yra pas jų Viešpatį: Rojaus sodai, su tekančiomis upėmis, kur jie pasiliks amžinai. Allah džiaugiasi jais ir jie džiaugiasi Juo. Ir visa tai tiems, kurie bijosi savo Viešpaties.

 
Atgal